1500 ₺ Üzeri Alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO HEMEN   ÜYE OL
X
Sepetim
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
İade ve Değişim Koşulları

1-İade hakkının kullanılması için 14 (on dört) günlük süre içinde Satıcı’ya telefon ile whatsapp üzerinden (+90 533 520 90 26) bildirimde bulunulması ve iade edilmek istenen Ürün ve Ürünler’in işbu Sözleşmenin 6. Maddesi hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve Satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır.

Özürlü Ürünler

2- Özürlü ürünlerde (defo, yırtık) kargo Satıcıya aittir. 

Kargo Gönderimi

3- Anlaşmalı kargolarımız dışında tarafımıza gönderilen kargolarınız kabul edilmez.

İade Mevcudiyeti

4-Orjinalliği bozulmamış, tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olan ürünlerde iade mevcuttur. (Aksesurlar ve çantalar hariç) İade hakkının kullanılması için 14 (on dört) günlük süre içinde Satıcı’ya telefon ile whatsapp üzerinden (+90 533 520 90 26) bildirimde bulunulması 
İade istenen Ürün ve Ürünler’in işbu Sözleşmenin 6. Maddesi hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve Satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır. 

İade Kargo bedeli 150₺ dir.

Keyfi İadeler

5- Keyfi (bedenin küçük ya da büyük gelmesi, ürünü beğenmeme, vs.) iadelerde kargo ücretleri Alıcıya aittir. 

Değişim

6- Keyfi (bedenin küçük ya da büyük gelmesi, ürünü beğenmeme, vs.) değişimlerde kargo ücretleri Alıcıya aittir. 

Değişim Kargo bedeli 150₺ dir.

Diğer Koşullar

7- MNG kargo ile gelen siparişlerin iadesi için aşağıda belirtilen müşteri numarası ile birlikte en yakın MNG kargo şubesine verilmesi gerekmektedir.
MNG Kargo Müşteri No: 1154399087

8-  Kapıda nakit veya banka havalesi ile yapılan alışverişlerin iade işlemlerinin sağlanabilmesi için, faturanın alt kısmına veya whatsapp üzerinden (+90 533 520 90 26) IBAN ve Hesap Sahibi bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Kapıda ödeme ve kargo ücretleri iade edilmemektedir.

 

MNG KARGO ANLAŞMA KODU: 1154399087

İade Adresi: Aziz Mahmut Hüdayı Mahallesi Tephirhane Sokak No: 2 Kat : 1 Üsküdar İstanbulİade Ödeme Süresi Kaç Gündür ?

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, arzengiyim.com geri ödemeleri 7 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

İade arzengiyim.com’a ulaştığında iade işlemi başlatılacaktır.

 

Lütfen Bekleyiniz. İşleminizi Yapıyorum..